Thank you to all those who purchased a 2016 Lottery Calendar.

2016 Lottery Calendar Winners

Date Prize Ticket # Name City/Town Prov
01-Dec 25.00 1804 Ada Armstrong East Preston NS
02-Dec 25.00 1899 David Morash Lower Sackville NS
03-Dec 25.00 0261 Liam Petrie Halifax NS
04-Dec 100.00 1128 Sarah Wells Lac la Biche  
05-Dec 25.00 2346 Cathy St. Peter Maccan  
06-Dec 25.00 2149 Samantha Miller Collingwood Corner  
07-Dec 25.00 1125 Karen Smith Greenwood NS
08-Dec 25.00 1930 Kevin Houlihan Halifax NS
09-Dec 25.00 1947 Stanley Milne Dartmouth NS
10-Dec 25.00 2347 Judy Faicknet Parrsboro NS
11-Dec 100.00 1566 Sharon Schurman Summerside PE
12-Dec 25.00 1996 Ralph Cowie Dieppe NB
13-Dec 25.00 0788 Anne Beal Fort St. John  
14-Dec 25.00 2093 Mae Bowser Pugwash NS
15-Dec 25.00 2108 Mark Allen Upper Cape  
16-Dec 25.00 1562 Willard Collett Summerside PE
17-Dec 25.00 0928 Betty Davis Centreville NS
18-Dec 1,000.00 1502 Marion Kelly Summerside PE
19-Dec 25.00 0868 Sharon Digdon Halifax NS
20-Dec 25.00 0960 Frank Hutchins Sydney NS
21-Dec 25.00 2091 Peter Laube Cobourg  
22-Dec 25.00 2180 Jamie Burke Amherst NS
23-Dec 25.00 2210 Andrea Rushton Westchester Stn.  
24-Dec 25.00 2377 Ashley Theal River Hebert NS
25-Dec 100.00 1273 Sharon Burrows Dartmouth NS
26-Dec 25.00 1260 Gino Thibeault North Chegoggin  
27-Dec 25.00 1653 Eugene Adshade Valley NS
28-Dec 25.00 1958 Gerald Freeman Amherst NS
29-Dec 25.00 1623 Kevin McFadgen Glace Bay NS
30-Dec 25.00 2272 Irvin McCormick Springhill NS
31-Dec 25.00 2023 Wentzell Ripley Amherst NS
Date Prize Ticket # Name City/Town Prov
01-Nov 25.00 2426 David Gautreau Amherst NS
02-Nov 25.00 0718 Marjorie Dawson Charlottetown PE
03-Nov 25.00 2376 Joseph O’Donnell Fredericton NB
04-Nov 25.00 2074 Darcy Murray Amherst NS
05-Nov 25.00 2394 Rita Davison Amherst NS
06-Nov 100.00 1957 Beatrice Burgess Amherst NS
07-Nov 25.00 1090 Vivian Lenethen Greenfield NS
08-Nov 25.00 1365 Trevor Burgess Kentville NS
09-Nov 25.00 0275 Verne Sinclair Fredericton NB
10-Nov 25.00 1503 Scott Cousins Summerside PE
11-Nov 25.00 2233 Ann Theal Amherst NS
12-Nov 25.00 1009 Glenda Dillon Birch Grove NS
13-Nov 100.00 1196 Alice Oickle Black Rock NS
14-Nov 25.00 1884 Nicolas Al-Molky Timberlea NS
15-Nov 25.00 1508 Adam Campbell Clinton PE
16-Nov 25.00 0940 Warren McLellan Windsor NS
17-Nov 25.00 0187 Gail & Fred MacNeill Dartmouth NS
18-Nov 25.00 2338 Ricky Estabrooks Amherst NS
19-Nov 25.00 0892 Arthur Vogt Halifax NS
20-Nov 100.00 1630 Ray Nicholson North Sydney NS
21-Nov 25.00 1519 Ross Harrington Kensington PE
22-Nov 25.00 0978 Cindy & Matt Craig Sydney NS
23-Nov 25.00 1092 Lisa Mason Dartmouth NS
24-Nov 25.00 1003 Kellin Weatherbee Sydney NS
25-Nov 25.00 2134 Ben Manthorne Amherst NS
26-Nov 25.00 1034 Duncan MacLeod Sydney NS
27-Nov 100.00 0748 Joan Oderkirk Elmsdale NS
28-Nov 25.00 1323 Jerry & Patti Sheehy Kentville NS
29-Nov 25.00 1600 Mary Lou Carmichael Dartmouth NS
Date Prize Ticket # Name City/Town Prov
01-Oct 25.00 0962 Calvin MacKeigan Sydney NS
02-Oct 100.00 0151 Brenda Michalski Dartmouth NS
03-Oct 25.00 2380 Louise Burton Amherst NS
04-Oct 25.00 1402 Tyler Hurry Charlottetown PE
05-Oct 25.00 1925 Dale Millar Halifax NS
06-Oct 25.00 1883 Christina Al-Molky Timberlea NS
07-Oct 25.00 1165 Larry Freeman Middleton NS
08-Oct 25.00 2329 Lois Cooke Parrsboro NS
09-Oct 100.00 1876 Beverly Patny Lower Sackville NS
10-Oct 25.00 1108 Kelly & Jim Walker Aylesford NS
11-Oct 25.00 0160 Larry Mason Dartmouth NS
12-Oct 25.00 0998 Daniel Wheaton Gabarus NS
13-Oct 25.00 1702 Mary Clancey Dartmouth NS
14-Oct 25.00 1179 Carrie Murray Belleisle NS
15-Oct 25.00 0983 Carolyn O’Neil Sydney NS
16-Oct 100.00 1311 Welsford Lodge #26 Windsor NS
17-Oct 25.00 2151 Katie Sexton Quispamsis NB
18-Oct 25.00 0916 Bill & Linda Martin Middle Sackville NS
19-Oct 25.00 1077 Donald Clattenburg Dartmouth NS
20-Oct 25.00 1092 Lisa Mason Dartmouth NS
21-Oct 25.00 1291 Glenna & Larry Giffen Amherst NS
22-Oct 25.00 0148 Lorraine Dalrymple Dartmouth NS
23-Oct 100.00 2368 Kathleen Woodworth Amherst NS
24-Oct 25.00 1445 Sharon Connolly Canoe Cove PE
25-Oct 25.00 0929 Betty Davis Centreville NS
26-Oct 25.00 1107 Jessica Walker Aylesford NS
27-Oct 25.00 1905 Shanna Kinnear Dartmouth NS
28-Oct 25.00 1670 Violet Publicover Port Dufferin NS
29-Oct 25.00 2040 Brian Creighton Amherst NS
30-Oct 100.00 2044 Sandra Ripley Chignecto NS
31-Oct 25.00 2255 Sheila Wheaton Amherst NS

 

Date Prize Ticket # Name City/Town Prov
01-Sep 25.00 0722 Vern Toole Halifax NS
02-Sep 25.00 0887 Anne Boutilier Hammonds Plains NS
03-Sep 25.00 0749 Cindy Withrow Center Rawdon NS
04-Sep 100.00 2321 Barbara Morton Diligent River NS
05-Sep 25.00 0952 Linda Shay Hantsport NS
06-Sep 25.00 2083 Amy Menzies Amherst NS
07-Sep 25.00 1247 Bea MacDonald Dayton NS
08-Sep 25.00 1101 Frank Dobbin Middleton NS
09-Sep 25.00 1387 Evelyn Swinamer Windsor NS
10-Sep 25.00 1250 Kenneth Hatfield Yarmouth NS
11-Sep 100.00 1537 Robert McCarthy RR#4 Tignish PE
12-Sep 25.00 2034 Gordon Boss Maccan NS
13-Sep 25.00 2168 Jan Hoeg Joggins NS
14-Sep 25.00 0225 Donna Lang Halifax NS
15-Sep 25.00 0991 Janet Blois Sydney NS
16-Sep 25.00 0263 Danielle Pritchard Dartmouth NS
17-Sep 25.00 1814 Renee Watts Halifax NS
18-Sep 100.00 0980 David & Alyssa MacPherson Sydney NS
19-Sep 25.00 1631 Ron Jenkins Edmonton AB
20-Sep 25.00 2256 Barbara MacKay Amherst NS
21-Sep 25.00 2097 Ray Jones Amherst NS
22-Sep 25.00 1522 Donna Crocker Alberton PE
23-Sep 25.00 2078 Edith Helm Amherst NS
24-Sep 25.00 1569 Brian Aylward St. Louis PE
25-Sep 100.00 1711 Marty Lahey Dartmouth NS
26-Sep 25.00 1810 Bromley Armstrong Pickering ON
27-Sep 25.00 1697 June Marsden Dartmouth NS
28-Sep 25.00 0947 David Cort Hantsport NS
29-Sep 25.00 2410 Bill Chapman Amherst NS
30-Sep 25.00 1804 Ada Armstrong East Preston NS

 

Date Prize Ticket # Name City/Town Prov
01-Aug 25.00 2016 Joyce White Amherst NS
02-Aug 25.00 1659 R.F. Livingston Truro NS
03-Aug 25.00 2086 Michelle Terfy Amherst NS
04-Aug 25.00 0716 Brittany Buchan Bracebridge ON
05-Aug 25.00 0784 Shelley Adshade Truro NS
06-Aug 25.00 1253 Danny Hatfield Yarmouth NS
07-Aug 100.00 1307 Debbi Bowes Falmouth NS
08-Aug 25.00 0873 Dale Keizer Halifax NS
09-Aug 100.00 2090 Ruth Terfry Parrsboro NS
10-Aug 25.00 2399 Betty Mannert Amherst NS
11-Aug 25.00 1533 Karen Outerleys RR2 Centreville NS
12-Aug 25.00 1169 Kristen Corkum Coldbrook NS
13-Aug 25.00 1530 Myra Shea Tignish PE
14-Aug 100.00 1624 Keith McKeen Sydney River NS
15-Aug 25.00 2228 Doreen Arseneau Amherst NS
16-Aug 25.00 1573 Ken Palmer Summerside PE
17-Aug 25.00 2262 Ed Cooke Amherst NS
18-Aug 25.00 1511 Paul Montgomery Kensington PE
19-Aug 25.00 0798 Joy Gerhardt Halifax NS
20-Aug 25.00 0747 Ted Dietrich Elmsdale NS
21-Aug 100.00 0797 Cheryl & Pat Newman Lwr Sackville NS
22-Aug 25.00 2240 Dot Arthurs Amherst NS
23-Aug 25.00 1816 Anne Bleakley Berwick NS
24-Aug 25.00 2124 Edie Estabrooks Kentville NS
25-Aug 25.00 1525 Laura Dear Cornwall PE
26-Aug 25.00 1898 Michael Morash Carp ON
27-Aug 25.00 1626 B. and A. McKeigan Albert Bridge NS
28-Aug 100.00 0864 Norman Card Kentville NS
29-Aug 25.00 1224 Alex / Allesondra Boyd Edmonton AB
30-Aug 25.00 2264 Gary Hunter Springhill NS
31-Aug 25.00 0222 Myra Bailey Halifax NS
Date Prize Ticket # Name City/Town Prov
01-Jul 1,000.00 2272 Irvin McCormick Springhill NS
02-Jul 25.00 0303 Kevin Scrymgeour Lwr. Sackville NS
03-Jul 100.00 0708 Quianna Woolner Halifax NS
04-Jul 25.00 1565 Blaine McKenna Elmsdale PE
05-Jul 25.00 1909 Leslie Silver Dartmouth NS
06-Jul 25.00 1810 Bromley Armstrong Pickering ON
07-Jul 25.00 0979 John & Valerie Levesque Sydney NS
08-Jul 25.00 0167 Corinne Trask Dartmouth NS
09-Jul 25.00 1268 Shonda Irving Yarmouth NS
10-Jul 100.00 0919 Dan & Kim Martin Lower Sackville NS
11-Jul 25.00 2216 Kim Maddison Amherst NS
12-Jul 25.00 1545 Tammy Gaudet Tignish PE
13-Jul 25.00 0673 Lesley Weir Plymton NS
14-Jul 25.00 2248 Ronald Baker Malden NB
15-Jul 25.00 2084 Dan Casey Amherst NS
16-Jul 25.00 2339 Robert Cousins Amherst NS
17-Jul 100.00 1166 Paul Cummings Middleton NS
18-Jul 25.00 1656 Michael Chapman Stewiacke NS
19-Jul 25.00 1003 Kellin Weatherbee Sydney NS
20-Jul 25.00 0325 Cob Saunders Lwr. Sackville NS
21-Jul 25.00 2388 Debbie Goodwin Baie Verte NB
22-Jul 25.00 1037 Annabell Wambolt Sydney NS
23-Jul 25.00 1661 Rory MacNeil Truro NS
24-Jul 100.00 2100 Russell Finley Amherst NS
25-Jul 25.00 1397 Brian Foley Charlottetown PE
26-Jul 25.00 0198 Lillian Sampson Lower Sackville NS
27-Jul 25.00 2027 Riley White Amherst NS
28-Jul 25.00 1899 David Morash Lower Sackville NS
29-Jul 25.00 1924 Mary Jane Snow Dartmouth NS
30-Jul 25.00 2093 Mae Bowser Pugwash NS
31-Jul 100.00 2359 Ken Milner Amherst NS
Date Prize Ticket # Name City/Town Prov
01-Jun 25.00 2415 Tom Hunter Springhill NS
02-Jun 25.00 0883 Lucas Powell Halifax NS
03-Jun 25.00 1641 Judy Tufts North River NS
04-Jun 25.00 1812 Paula Goldrich-Pottie Hatchet Lake NS
05-Jun 100.00 1532 Gail Hackett Tignish PE
06-Jun 25.00 2225 Harold Austin Canning NS
07-Jun 25.00 0750 Sharon Higgins Lr. Sackville NS
08-Jun 25.00 2302 Kevin Boss Amherst NS
09-Jun 25.00 1317 Ben Jodrey Windsor NS
10-Jun 25.00 1293 Faye Beazley Windsor NS
11-Jun 25.00 1337 Jessie Hart Windsor NS
12-Jun 100.00 1558 Kelly Wedge Summerside PE
13-Jun 25.00 2073 Blake Winott Kingston NS
14-Jun 25.00 1580 Bill Barnes Dartmouth NS
15-Jun 25.00 1176 Jennifer Bowden Beaverbank NS
16-Jun 25.00 1556 Derek Cameron Summerside PE
17-Jun 25.00 2421 Donald Boyce Port Howe NS
18-Jun 25.00 0304 Irene Scrymgeour Halifax NS
19-Jun 100.00 0774 Todd Hyslop Salmon River NS
20-Jun 25.00 2094 Ruth Clarke Springhill NS
21-Jun 25.00 1581 Gerald Martin Collingwood NS
22-Jun 25.00 2335 Art Best Parrsboro NS
23-Jun 25.00 1415 Betty & Kevin Rush Charlottetown PE
24-Jun 25.00 0994 V. Molyneaux Summerside PE
25-Jun 25.00 2093 Mae Bowser Pugwash NS
26-Jun 100.00 2431 Mary Lou Park Springhill NS
27-Jun 25.00 1511 Paul Montgomery Kensington PE
28-Jun 25.00 0754 Lillian Dickson Upper Kennetcook NS
29-Jun 25.00 0190 Gail & Jeff Roode Debert NS
30-Jun 25.00 1184 Dana St. Louis Berwick NS
Date Prize Ticket # Name City/Town Prov
01-May 100.00 2106 Karen LeBlanc Amherst NS
02-May 25.00 2055 Linda Allen-Moore Amherst NS
03-May 25.00 1196 Alice Oickle Black Rock NS
04-May 25.00 1730 Maggie Schmid Dartmouth NS
05-May 25.00 1912 Chris McBride Halifax NS
06-May 25.00 1059 Margie Larkin Hubley NS
07-May 25.00 2054 Mary & Donald Ripley Nappan NS
08-May 100.00 1135 Kathy Sparks Kingston NS
09-May 25.00 2041 Helen Estabrooks Amherst NS
10-May 25.00 1137 Chris Taylor Auburn NS
11-May 25.00 0841 Georgie Foye Trenton NS
12-May 25.00 1517 Laurel Coady Kensington PE
13-May 25.00 1542 Lucille M. Stewart Summerside PE
14-May 25.00 1980 Robie Archibald New Glasgow NS
15-May 100.00 0733 Ross Taylor Halifax NS
16-May 25.00 1091 Janice Hancock St Philips NL
17-May 25.00 1448 Janet MacQuarrie Charlottetown PE
18-May 25.00 1652 G.H. Bishop North River NS
19-May 25.00 1653 Eugene Adshade Valley NS
20-May 25.00 2283 Henry Pellerin Amherst NS
21-May 25.00 0657 Royce Nixon Yarmouth NS
22-May 100.00 1985 Bob Murray Amherst NS
23-May 25.00 0930 Lisa Reinhardt Calgary AB
24-May 25.00 2295 Joe Sarson Pugwash NS
25-May 25.00 1011 David James Murrant Port Morien NS
26-May 25.00 1207 Keith Langille New Glasgow NS
27-May 25.00 1921 Barbara Bell Dartmouth NS
28-May 25.00 1854 Milton Wybenga Brookfield NS
29-May 100.00 2375 Marie Ho Fredericton NB
30-May 25.00 1220 Mandy MacLaren Halifax NS
31-May 25.00 2058 Bona Ripley Amherst NS
Date Prize Ticket # Name City/Town Prov
01-Apr 25.00 2167 Dana West Fort Lawrence NS
02-Apr 25.00 0912 Patrick Todd Halifax NS
03-Apr 100.00 2172 Keri LeBlanc Amherst NS
04-Apr 25.00 1902 Steve Hinch Dartmouth NS
05-Apr 25.00 1165 Larry Freeman Middleton NS
06-Apr 25.00 1025 Kevin Wall Sydney Mines NS
07-Apr 25.00 2201 Bruce Jones Amherst NS
08-Apr 25.00 2310 Randy Farrow Amherst NS
09-Apr 25.00 0936 Kayla Learey Windsor NS
10-Apr 100.00 2071 Nancy Walsh Amherst NS
11-Apr 25.00 1031 Murdoch MacLeod Sydney NS
12-Apr 25.00 1578 Herm Parker Dartmouth NS
13-Apr 25.00 0926 Elaine Sullivan Walton NS
14-Apr 25.00 1813 Stan Watts Calgary AL
15-Apr 25.00 1014 Nicole Stevenson Bras D’or NS
16-Apr 25.00 1001 Sandra MacLeod Mira NS
17-Apr 100.00 2255 Sheila Wheaton Amherst NS
18-Apr 25.00 1518 James Milligan Charlottetown PE
19-Apr 25.00 1238 Morgan macEachern Westville NS
20-Apr 25.00 1049 Joan Evong Halifax NS
21-Apr 25.00 1063 Robert Fievet Enfield NS
22-Apr 25.00 2390 Ralph Wark Springhill NS
23-Apr 25.00 2155 Ian Menzies Amherst NS
24-Apr 100.00 1333 Jason Hart Windsor NS
25-Apr 25.00 1077 Donald Clattenburg Dartmouth NS
26-Apr 25.00 2258 Rob MacDonald Amherst NS
27-Apr 25.00 1064 Alex Rossolino Dartmouth NS
28-Apr 25.00 1881 Charlotte Coulson Halifax NS
29-Apr 25.00 0786 Joseph & Myrna Tozer Valley NS
30-Apr 25.00 1498 Billy Steele Summerside PE
Date Prize Ticket # Name City/Town Prov
01-Mar 25.00 2187 Ralph LeBlanc Amherst NS
02-Mar 25.00 1031 Murdoch MacLeod Sydney NS
03-Mar 25.00 1405 Marilyn Harris Albany PE
04-Mar 25.00 1180 Heather Murray Belleisle NS
05-Mar 25.00 1443 Kenny MacIssac Rocky Point PE
06-Mar 100.00 0945 Carol Pettigrew Cambridge NS
07-Mar 25.00 0150 Rosemary Moore Dartmouth NS
08-Mar 25.00 1706 Dana Thomas Dartmouth NS
09-Mar 25.00 1445 Sharon Connolly Canoe Cove PE
10-Mar 25.00 2171 Debby Burke Amherst NS
11-Mar 25.00 1889 Charles Kinsman Dartmouth NS
12-Mar 25.00 0175 Eleanor Allen Dartmouth NS
13-Mar 100.00 1106 Allyson Walker Hammonds Plains NS
14-Mar 25.00 0875 Sharon Digdon Halifax NS
15-Mar 25.00 2074 Darcy Murray Amherst NS
16-Mar 25.00 1253 Danny Hatfield Yarmouth NS
17-Mar 25.00 0900 Gabe Myra Summerside PE
18-Mar 25.00 2233 Ann Theal Amherst NS
19-Mar 25.00 1637 Donald Flynn Truro NS
20-Mar 100.00 1502 Marion Kelly Summerside PE
21-Mar 25.00 2294 Mike Mills Amherst NS
22-Mar 25.00 0775 Ruth Thompson Bass River NS
23-Mar 25.00 1906 Jacki Fitzmorris Wellington NS
24-Mar 25.00 1606 Ward Dicks Middle Sackville NS
25-Mar 25.00 2359 Ken Milner Amherst NS
26-Mar 25.00 1564 Kevin Dunn Summerside PE
27-Mar 100.00 1030 Joanna Hann Sydney NS
28-Mar 25.00 1530 Myra Shea Tignish PE
29-Mar 25.00 1229 David Conrod New Glasgow NS
30-Mar 25.00 1640 Hillary MacKinlay Halifax NS
31-Mar 25.00 1627 B. and A. McKeigan Albert Bridge NS
Date Prize Ticket # Name City/Town Prov
01-Feb 25.00 1090 Vivian Lenethen Greenfield NS
02-Feb 25.00 1898 Michael Morash Carp ON
03-Feb 25.00 0887 Anne Boutilier Hammonds Plains NS
04-Feb 25.00 0175 Eleanor Allen Halifax NS
05-Feb 25.00 0784 Shelley Adshade Truro NS
06-Feb 25.00 1093 Darrin Butcher Dartmouth NS
07-Feb 100.00 1454 Kennie Martin Winsloe PE
08-Feb 25.00 1372 David R. Morrison Windsor NS
09-Feb 25.00 2282 Susan Greene Amherst NS
10-Feb 25.00 1884 Nicolas Al-Molky Timberlea NS
11-Feb 25.00 2006 James Baker Amherst NS
12-Feb 25.00 1949 Ormal Mumford Dartmouth NS
13-Feb 25.00 1938 Ginette Saunders Dartmouth NS
14-Feb 1,000.00 1914 Cindy Morgan Halifax NS
15-Feb 25.00 0981 Debbie MacPherson Sydney NS
16-Feb 25.00 1666 Lillis McInnis Dartmouth NS
17-Feb 25.00 1821 Dan Dean Bedford NS
18-Feb 25.00 2094 Ruth Clarke Springhill NS
19-Feb 25.00 1092 Lisa Mason Dartmouth NS
20-Feb 25.00 1924 Mary Jane Snow Dartmouth NS
21-Feb 100.00 1394 Jim Arsenault Suffolk PE
22-Feb 25.00 0323 Eugene Marshall Dartmouth NS
23-Feb 25.00 0274 The MacDougalls West Porters Lake NS
24-Feb 25.00 2234 Randy Flemming Amherst NS
25-Feb 25.00 2232 Michael Archabald Amherst NS
26-Feb 25.00 1007 Kim Jardine Bedford NS
27-Feb 25.00 1870 Binney Williams Akron OH
28-Feb 100.00 2219 Denise Brownell Amherst NS
29-Feb 25.00 1447 Alice Taylor Cornwall PE
Date Prize Ticket # Name City/Town Prov
01-Jan 25.00 1020 Pencie Granchelli Sydney Mines NS
02-Jan 25.00 0958 William Baldwin Sydney NS
03-Jan 100.00 0953 Kathleen Gentile Dartmouth NS
04-Jan 25.00 0957 Earnest Buist Sydney NS
05-Jan 25.00 0985 Darren MacNeil Sydney NS
06-Jan 25.00 0864 Norman Card Kentville NS
07-Jan 25.00 1952 John Philips Edmonton AB
08-Jan 25.00 1328 Paul Du Mensil Windsor NS
09-Jan 25.00 2209 Greg MacDonald Amherst NS
10-Jan 100.00 2335 Art Best Parrsboro NS
11-Jan 25.00 0889 Alice Powell Halifax NS
12-Jan 25.00 1637 Donald Flynn Truro NS
13-Jan 25.00 1571 McKenna Stables Elmsdale PE
14-Jan 25.00 2131 William St Peters Amherst NS
15-Jan 25.00 1077 Donald Clattenburg Dartmouth NS
16-Jan 25.00 2079 Marianne Price Amherst NS
17-Jan 100.00 0714 Erin Buchan Dieppe, NB
18-Jan 25.00 2084 Dan Casey Amherst NS
19-Jan 25.00 0171 Skit Ferguson Dartmouth NS
20-Jan 25.00 1975 Ian Webb Amherst NS
21-Jan 25.00 2398 Trudy Brown Amherst NS
22-Jan 25.00 0737 Sidney Enwood Halifax NS
23-Jan 25.00 2145 W.B. Fairbanks Tidnish NS
24-Jan 100.00 0939 Barb Moore Lawrencetown NS
25-Jan 25.00 2200 Terry Farrell Amherst NS
26-Jan 25.00 0965 Kara Boudreau Halifax NS
27-Jan 25.00 1001 Sandra MacLeod Mira NS
28-Jan 25.00 1168 Jamie Corkum Coldbrook NS
29-Jan 25.00 1603 Norma Kennedy Dartmouth NS
30-Jan 25.00 1399 Tara Wheeler Charlottetown PE
31-Jan 100.00 1083 Cheryl Ann Dempsey Berwick NS