Thank you to all those who purchased a 2015 Lottery Calendar.

2015 Lottery Calendar Winners

Date Prize Ticket # Name City/Town Prov
01-Dec 25.00 301 Helen Eisener Digby NS
02-Dec 25.00 1033 Piercy Haynes Amherst NS
03-Dec 25.00 1448 David Murrant Port Morien NS
04-Dec 25.00 725 Brenda Frank Windsor NS
05-Dec 25.00 932 Dave McClelland Oxford NS
06-Dec 100.00 1743 Elsie Engram Halifax NS
07-Dec 25.00 321 Nelson LeBlanc Dartmouth NS
08-Dec 25.00 1007 Layton Porter Nappan NS
09-Dec 25.00 2045 Gary Johnson River John NS
10-Dec 25.00 247 Verna McCracken New Glasgow NS
11-Dec 25.00 325 Martha Grant East Preston NS
12-Dec 25.00 719 Darryle Shay Hantsport NS
13-Dec 1000.00 817 Rowan Pettigrew Amherst NS
14-Dec 25.00 1283 Rosemary Boutilier Tangier NS
15-Dec 25.00 2226 Donnie Hamilton Yarmouth NS
16-Dec 25.00 14 David Mosher Stratford PE
17-Dec 25.00 1652 Wesley Hatt Chester Basin NS
18-Dec 25.00 104 Bill & Jeanette Dear Dartmouth NS
19-Dec 25.00 1261 Fred Richard Belmont NS
20-Dec 100.00 911 Wes Meekins Amherst NS
21-Dec 25.00 626 Carl Whitman Dartmouth NS
22-Dec 25.00 419 Jodi Hennigar Aylesford NS
23-Dec 25.00 1178 Kim Bentley Burlington ON
24-Dec 25.00 2104 Marsha Gallant Amherst NS
25-Dec 25.00 2058 Janet Pickering Amherst NS
26-Dec 25.00 2089 Beatrice Alick Springhill NS
27-Dec 100.00 2116 Darlene Richard Pugwash NS
28-Dec 25.00 784 Malcolm Brown Windsor NS
29-Dec 25.00 1601 Matthew Armstrong East Preston NS
30-Dec 25.00 2142 Doris Murray Pugwash NS
31-Dec 25.00 1713 Damon Grennan Eastern Passage NS
Date Prize Ticket # Name Address Prov
01-Nov 100.00 1758 Shirley & Milton White Nine Mile River NS
02-Nov 25.00 1419 Paul O’Keefe Sydney NS
03-Nov 25.00 1296 Lillis McInnis Dartmouth NS
04-Nov 25.00 2044 Elaine Stevens Amherst NS
05-Nov 25.00 1715 Bob Hayter Halifax NS
06-Nov 25.00 1645 John Bigelow Dartmouth NS
07-Nov 25.00 1279 Elizabeth MacDonald Truro NS
08-Nov 100.00 1167 Lisa Emery Amherst NS
09-Nov 25.00 234 Robert Willcott Fredericton NB
10-Nov 25.00 1757 Lillian Dickson Kennetcook NS
11-Nov 25.00 629 Don Roth Dartmouth NS
12-Nov 25.00 1182 Deann Boudreau Amherst NS
13-Nov 25.00 1448 David Murrant Port Morien NS
14-Nov 25.00 842 Katrina Hurley Halifax NS
15-Nov 100.00 109 Mr and Mrs Robert Yeo Kingston ON
16-Nov 25.00 2224 David Hall Yarmouth NS
17-Nov 25.00 414 Jenna Corkum Coldbrook NS
18-Nov 25.00 1810 Rose Brightman Westville NS
19-Nov 25.00 1524 Adam Nugent Halifax NS
20-Nov 25.00 2088 Vicki Brown Parrsboro NS
21-Nov 25.00 697 Mabel & Clarence Sutherland Stellarton NS
22-Nov 100.00 1269 Jon Welton Bible Hill NS
23-Nov 25.00 323 Alex Rossolimo Dartmouth NS 
24-Nov 25.00 365 Gwen Barry Sackville NS
25-Nov 25.00 218 Colin MacEachern Westville NS
26-Nov 25.00 162 Susan Mann Kensington PE
27-Nov 25.00 681 Sharon Burrows Dartmouth NS
28-Nov 25.00 1129 Ray Baker Amherst NS
29-Nov 100.00 430 Leigh Miller Aylesford NS
30-Nov 25.00 149 Kevin Dunn Summerside PE

 

Date Prize Ticket # Name City/Town Prov
01-Oct 25.00 330 Scott MacEachern Prospect Village NS
02-Oct 25.00 1803 Louis Carabin Sydney NS
03-Oct 25.00 2132 Kevin Boss Amherst NS
04-Oct 100.00 769 Carolyn MacAuley East Mountain NS
05-Oct 25.00 1683 Maggie Hayes Halifax NS
06-Oct 25.00 432 Roxie Redden Berwick NS
07-Oct 25.00 1821 Cheryl & Pat Newman Lwr Sackville NS
08-Oct 25.00 1488 Darlene Perry Sydney NS
09-Oct 25.00 1883 Douglas McKeil Meadowvale NS
10-Oct 25.00 0450 John Connell Annapolis Royal NS
11-Oct 100.00 1162 Sarah MacMaster Amherst NS
12-Oct 25.00 0113 Garth Coughlin Summerside PE
13-Oct 25.00 0976 Anna McLellan Maccan NS
14-Oct 25.00 1022 Layton McDermott Southampton NS
15-Oct 25.00 2063 Kevin LeBlanc Amherst NS
16-Oct 25.00 0117 Brian Aylward St. Louis PE
17-Oct 25.00 0435 Mike Chiasson Lower Sackville NS
18-Oct 100.00 0931 Laurie Cormier East Amherst NS
19-Oct 25.00 0440 Charlotte Boates Woodville NS
20-Oct 25.00 1711 Irene Beeler Halifax NS
21-Oct 25.00 0780 Karen Corbin Kentville NS
22-Oct 25.00 1684 Jessy Hayes Halifax NS
23-Oct 25.00 1215 Gordon Taylor Truro NS
24-Oct 25.00 0615 Donald Sutherland Dartmouth NS
25-Oct 100.00 1450 Joyce Trenholm Boularderie Est NS
26-Oct 25.00 0866 Lorraine Milner Nappan NS
27-Oct 25.00 0735 Barb & Andy Cress Kentville NS
28-Oct 25.00 1363 Scott Williamson Baddeck NS
29-Oct 25.00 2080 Deborah Turner Oxford NS
30-Oct 25.00 2161 Dean B Kennedy Hammonds Plains NS
31-Oct 25.00 0644 Gary L. Moore Dartmouth NS

 

Date Prize Ticket # Name City/Town Prov
01-Sep 25.00 524 Bruce Corkum Kingston NS
02-Sep 25.00 1117 Emily Wood Amherst NS
03-Sep 25.00 1446 Ray Nicholson North Sydney NS
04-Sep 25.00 1013 Ami Walsh Amherst NS
05-Sep 25.00 923 Norman Locke Amherst NS
06-Sep 100.00 685 Julie West Halifax NS
07-Sep 25.00 014 David Mosher Stratford PE
08-Sep 25.00 360 David & Brenda Philips Malahat BC
09-Sep 25.00 390 Derrick Coulson Halifax NS
10-Sep 25.00 1764 Roger Bronson Milford NS
11-Sep 25.00 856 Chris & Ruth St. Peter Mid Sackville NS
12-Sep 25.00 932 Dave McClelland Oxford NS
13-Sep 100.00 901 James & Lisa Thompson Amherst NS
14-Sep 25.00 929 Bev Estabrooks Amherst NS
15-Sep 25.00 1801 G. Douglas Halfpenny Mulgrave NS
16-Sep 25.00 881 David MacDonald Amherst NS
17-Sep 25.00 2020 Bill Tower Oxford NS
18-Sep 25.00 1602 Marlowe Slawter East Preston NS
19-Sep 25.00 1028 Wallace & Anna Brown Northport NS
20-Sep 100.00 710 Larry Monk Dartmouth NS
21-Sep 25.00 1793 Mike Brinton Digby NS
22-Sep 25.00 135 Doug Ryan Albany RR 2 PE
23-Sep 25.00 1591 Mark Killam Sydney NS
24-Sep 25.00 2106 Bev & Jerry Sears Amherst NS
25-Sep 25.00 681 Sharon Burrows Dartmouth NS
26-Sep 25.00 1208 Janet Weatherby Upper Onslow NS
27-Sep 100.00 666 Gordon H. Latter Dartmouth NS
28-Sep 25.00 862 Shirley Sachs Springhill NS
29-Sep 25.00 1414 Kenneth Ferguson Sydney NS
30-Sep 25.00 914 Kathy Bureaux Quispamsis NB

 

Date Prize Ticket # Name City/Town Prov
01-Aug 25.00 1078 Keri Gray Amherst NS
02-Aug 100.00 2009 Peter Frenette Amherst NS
03-Aug 25.00 1644 Derrick Bemister Eastern Passage NS
04-Aug 25.00 509 Danielle Fillier Conception Bay South NL
05-Aug 25.00 955 Stewart Blair Northport NS
06-Aug 25.00 819 Betty Walsh Pomquet NS
07-Aug 25.00 408 Debbie Lewin Lower Sackville NS
08-Aug 25.00 1253 Ruth Patriquin Great Village NS
09-Aug 100.00 1642 Ms. Emily Jones Halifax NS
10-Aug 25.00 202 Janet Cameron New Glasgow NS
11-Aug 25.00 1057 David St. Croix Amherst NS
12-Aug 25.00 689 Valerie MacQueen Dartmouth NS
13-Aug 25.00 1716 Tim Rodgers Dartmouth NS
14-Aug 25.00 232 James MacPherson Westville NS
15-Aug 25.00 1740 Mr. And Mrs. Robert Gray Hammonds Plains NS
16-Aug 100.00 1482 Lin Watson Hunter River PE
17-Aug 25.00 1654 Deborah Freeman Halifax NS
18-Aug 25.00 1479 Carmel Butler Sydney NS
19-Aug 25.00 169 Billy Steele Summerside PE
20-Aug 25.00 204 Arthur Dowell Westville NS
21-Aug 25.00 1755 Ted Dietrich Elmsdale NS
22-Aug 25.00 658 Elizabeth Jardine Dartmouth NS
23-Aug 100.00 1881 Robert & Lillian MacIsaac Glace Bay NS
24-Aug 25.00 004 Barbara Jabbour C’Town PE
25-Aug 25.00 1765 Richard Winson Lantz NS
26-Aug 25.00 311 Stanley Milne Dartmouth NS
27-Aug 25.00 217 Rita Ford New Glasgow NS
28-Aug 25.00 531 Kent Walsh Middleton NS
29-Aug 25.00 318 S Jollimore Halifax NS
30-Aug 100.00 103 Laura Dear Cornwall PE
31-Aug 25.00 705 Jody Huestis Dartmouth NS
Date Prize Ticket # Name City/Town Prov
01-Jul 1,000.00 0432 Roxie Redden Berwick NS
02-Jul 25.00 1755 Ted Dietrich Elmsdale NS
03-Jul 25.00 1505 Wayne Redmond Glen Margaret NS
04-Jul 25.00 1585 Keith Sheriff St Peters NS
05-Jul 100.00 1470 Laura Phillipo Sydney NS
06-Jul 25.00 1049 Marina Godfrey Amherst NS
07-Jul 25.00 1000 Steve Fage Amherst NS
08-Jul 25.00 1763 George Moxsom Hardwoodlands NS
09-Jul 25.00 1193 Larry Allen Amherst NS
10-Jul 25.00 0741 David Morrison Windsor NS
11-Jul 25.00 2102 Lillian Roy Amherst NS
12-Jul 100.00 1751 Cindy Withrow Centre Rawdon NS
13-Jul 25.00 1230 Russell Bezanson Sheet Harbour NS
14-Jul 25.00 0535 Dana St. Louis Berwick NS
15-Jul 25.00 2045 Gary Johnson River John NS
16-Jul 25.00 2209 Rick Quesnel Yarmouth NS
17-Jul 25.00 1144 Marioni Rent Amherst NS
18-Jul 25.00 1204 Noel Boucher Masstown NS
19-Jul 100.00 2025 Tanya Trenholm Port Elgin NB
20-Jul 25.00 425 Shelley Boates Kingston NS
21-Jul 25.00 1827 Cathy Thompson Dartmouth NS
22-Jul 25.00 2125 Lynne O’Brien Lines Amherst NS
23-Jul 25.00 615 Donald Sutherland Dartmouth NS
24-Jul 25.00 2052 Lorna Stewart Collingwood NS
25-Jul 25.00 2010 Dr. E. P. MacEachern Amherst NS
26-Jul 100.00 1770 Rose Grant Halifax NS
27-Jul 25.00 1165 Ruth Ann Terfry Parrsboro NS
28-Jul 25.00 918 Mike LeBlanc Amherst NS
29-Jul 25.00 205 Susan Dowell Westville NS
30-Jul 25.00 1819 Karen Keenan Halifax NS
31-Jul 25.00 1161 Earl Chase Port Howe NS
Date Prize Ticket # Name City/Town Prov
01-Jun 25.00 2086 Ormond Boss Amherst NS
02-Jun 25.00 0123 Gloria Hackett Tignish PE
03-Jun 25.00 0619 C.F. MacConnell Sanford NS
04-Jun 25.00 1772 Ashley Grant Dartmouth NS
05-Jun 25.00 1224 Judith Carpenter Truro NS
06-Jun 25.00 1888 J. Donald Dudley Brighton ON
07-Jun 100.00 0848 Monica & Ian Luddington Halifax NS
08-Jun 25.00 0870 Rena Hendrickson c/o Kent Amherst NS
09-Jun 25.00 1284 Darren Andrews Tangier NS
10-Jun 25.00 0775 Bunny & Bob Bennett Kentville NS
11-Jun 25.00 1453 Kimberley Jenkins Halifax NS
12-Jun 25.00 0156 Gary & Valerie MacKinnon Summerside PE
13-Jun 25.00 1194 David Archibald Amherst NS
14-Jun 100.00 0729 Jessica Sullivan Hantsport NS
15-Jun 25.00 1265 Les Graham Truro NS
16-Jun 25.00 0509 Danielle Fillier Conception Bay NL
17-Jun 25.00 0932 Dave McClelland Oxford NS
18-Jun 25.00 1892 Jacob Cookey Dartmouth NS
19-Jun 25.00 1493 Pat & Lorraine Romard Sydney NS
20-Jun 25.00 1642 Ms. Emily Jones Halifax NS
21-Jun 100.00 2220 Helgi Stefansson Dayton NS
22-Jun 25.00 1231 Nick Guthro Durham NS
23-Jun 25.00 0319 Leslie Silver Dartmouth NS 
24-Jun 25.00 1059 Bill Chapman Northport NS
25-Jun 25.00 0384 Niki Jones Belnan NS
26-Jun 25.00 1644 Derrick Bemister Eastern Passage NS
27-Jun 25.00 1469 Gina Rennie Reserve NS
28-Jun 100.00 1688 Douglas Beach Dartmouth NS
29-Jun 25.00 0841 Lloyd Brown Wallace NS
30-Jun 25.00 1744 Pam Bennett Harve Boucher NS 
Date Prize Ticket # Name City/Town Prov
01-May 25.00 0788 Ashley Hood Walton NS
02-May 25.00 0102 Don Leary Cornwall PE
03-May 100.00 0791 Jennifer Kershaw Windsor NS
04-May 25.00 1720 Doris J Krugen Tempe AZ
05-May 25.00 0133 James Ryan Wellington PE
06-May 25.00 0865 Deby White Amherst NS
07-May 25.00 1807 Roy Rideout Glace Bay NS
08-May 25.00 0106 David Yeo Cornwall PE
09-May 25.00 1232 Ann MacCuspie Valley NS
10-May 100.00 1019 Irene Legere Amherst NS
11-May 25.00 0629 Don Roth Dartmouth NS
12-May 25.00 1877 Marjorie Dawson C’Town PE
13-May 25.00 0060 Tanya Gallant C’Town PE
14-May 25.00 1677 Bernard James Halifax NS
15-May 25.00 0314 D Donaldson Valley NS
16-May 25.00 1152 David Farrell Barrie ON
17-May 100.00 1497 Donald MacLean Vancouver BC
18-May 25.00 0952 Debbie Noiles Amherst NS
19-May 25.00 1221 Ted Retson Truro NS
20-May 25.00 0866 Lorraine Milner Nappan NS
21-May 25.00 0137 Ralph Couglin Borden-Carleton PE
22-May 25.00 1220 Cheryl Taylor Truro NS
23-May 25.00 1090 Scott Brander Amherst NS
24-May 100.00 0169 Billy Steele Summerside PE
25-May 25.00 0429 Frank Dobbin Middleton NS
26-May 25.00 0697 Mabel & Clarence Sutherland Stellarton NS
27-May 25.00 1190 Marlene Embree Amherst NS
28-May 25.00 1242 Shirley Swan Tatamagouche NS
29-May 25.00 0912 Rick Maas Amherst NS
30-May 25.00 0647 Conley Rogers Bedford NS
31-May 100.00 1222 Rory MacNeil Truro NS
Date Prize Ticket # Name City/Town Prov
01-Apr 25.00 2024 John Proctor Amherst NS
02-Apr 25.00 1076 Dorothy Fitzgerald Amherst NS
03-Apr 25.00 0878 Mike Kemsley Amherst NS
04-Apr 25.00 0360 David & Brenda Philips Malahat BC
05-Apr 100.00 0980 Bruce Beal Amherst NS
06-Apr 25.00 0373 Jo-Ann Richards Truro NS
07-Apr 25.00 2025 Tanya Trenholm Port Elgin NB
08-Apr 25.00 0149 Kevin Dunn Summerside PE
09-Apr 25.00 0510 Lana Fillier Mary’s Harbour NL
10-Apr 25.00 2086 Ormond Boss Amherst NS
11-Apr 25.00 1135 Paula Hill Nappan NS
12-Apr 100.00 0368 Matthew Roode Calgary AB
13-Apr 25.00 1596 Julie Leahy Catalone NS
14-Apr 25.00 1715 Bob Hayter Halifax NS
15-Apr 25.00 0205 Susan Dowell Westville NS
16-Apr 25.00 0715 Simon Gillis Dartmouth NS
17-Apr 25.00 1148 Louise Burton Amherst NS
18-Apr 25.00 1531 Lisa Whalen Dartmouth NS
19-Apr 100.00 0618 Wayne Atwater Aylesford NS
20-Apr 25.00 0898 Derek & Janice Thompson Amherst NS
21-Apr 25.00 2098 Sarah Chapman Amherst NS
22-Apr 25.00 1417 Colleen Sichky Sydney NS
23-Apr 25.00 1898 Murray A. Lanigan Chester NS
24-Apr 25.00 1762 Shane Buchan Cambridge NS
25-Apr 25.00 2102 Lillian Roy Amherst NS
26-Apr 100.00 0828 Robert Sinclair Amherst NS
27-Apr 25.00 0942 Olga Jean Gaspe PQ
28-Apr 25.00 0802 Mae & Myron Bowser Pugwash NS
29-Apr 25.00 1604 Chuck Douthwaite Dartmouth NS
30-Apr 25.00 1763 George Moxsom Hardwoodlands NS
Date Prize Ticket # Name City/Town Prov
01-Mar 100.00 0301 Helen Eisener Digby NS
02-Mar 25.00 1042 M&B Schubert Oxford NS
03-Mar 25.00 0114 Allan Collett Summerside PE
04-Mar 25.00 0535 Dana St. Louis Berwick NS
05-Mar 25.00 0894 Elspeth Wilson Amherst NS
06-Mar 25.00 1751 Cindy Withrow Centre Rawdon NS
07-Mar 25.00 0651 Angus Thompson Halifax NS
08-Mar 100.00 1655 Jeff Vogt Halifax NS
09-Mar 25.00 0978 Scott MacNeil Northport NS
10-Mar 25.00 0757 June & Clayton Jodrey Windsor NS
11-Mar 25.00 1617 Julia Baker Halifax NS
12-Mar 25.00 1227 David MacDonald Truro NS
13-Mar 25.00 0930 Shannin Brundage Amherst NS
14-Mar 25.00 1157 Richard Fraser Amherst NS
15-Mar 100.00 1029 Joyce White Amherst NS
16-Mar 25.00 1793 Mike Brinton Digby NS
17-Mar 25.00 0691 Matthew Osborne Dartmouth NS
18-Mar 25.00 0409 Mike Lease Bedford NS
19-Mar 25.00 0104 Bill & Jeanette Dear Dartmouth NS
20-Mar 25.00 0310 Kathy Hatfield Dartmouth NS
21-Mar 25.00 1504 Stephen Leadbetter Fall River NS
22-Mar 100.00 0117 Brian Aylward St. Louis PE
23-Mar 25.00 1709 Rachelle Watts Halifax NS
24-Mar 25.00 0779 Craig Palmeter Windsor NS
25-Mar 25.00 1292 Margaret Thompson Truro NS
26-Mar 25.00 0684 Sharon Williams Dartmouth NS
27-Mar 25.00 0774 Sean Bennett Falmouth NS
28-Mar 25.00 1205 Kathy Boggs-Rector Upper Onslow NS
29-Mar 100.00 0857 William St. Peter Amherst NS
30-Mar 25.00 0954 Barry Brown Amherst NS
31-Mar 25.00 1750 David Fraser Elmsdale NS
Date Prize Ticket # Name City/Town Prov
01-Feb 100.00 1217 Keith Clattenburg East Mountain NS
02-Feb 25.00 2078 Kari Fisher Pointe de Bute NB
03-Feb 25.00 2127 Don Rogers Amherst NS
04-Feb 25.00 1010 John Kellegrew Amherst NS
05-Feb 25.00 0535 Dana St. Louis Berwick NS
06-Feb 25.00 2080 Deborah Turner Oxford NS
07-Feb 25.00 0889 Elizabeth Smith McCrossin Amherst NS
08-Feb 1,000.00 1652 Wesley Hatt Chester Basin NS
09-Feb 25.00 1205 Kathy Boggs-Rector Upper Onslow NS
10-Feb 25.00 0437 Devin Oickle Triton NF
11-Feb 25.00 0224 Edna MacLean Trenton NS
12-Feb 25.00 0669 Robert Moser Dartmouth NS
13-Feb 25.00 0225 Georgie Foye Trenton NS
14-Feb 25.00 0316 Cheryl Dowell Orleans ON
15-Feb 100.00 1012 C William Cole Port Elgin NB
16-Feb 25.00 1584 Joanne Ayre Sydney NS
17-Feb 25.00 0812 Donna Routledge Amherst NS
18-Feb 25.00 0237 Christopher MacLean Beaverbank NS
19-Feb 25.00 0264 Garfield LeBlanc Florence NS
20-Feb 25.00 1890 Graham Campbell Truro NS
21-Feb 25.00 1102 Lindsay LeBlanc Amherst NS
22-Feb 100.00 0001 Sandi Hurry C’Town PE
23-Feb 25.00 1048 Cyril Yorke Parrsboro NS
24-Feb 25.00 0838 Barb Clarke Amherst NS
25-Feb 25.00 0908 Nancy Trenholm Amherst NS
26-Feb 25.00 0797 Jim White Windsor NS
27-Feb 25.00 0290 Margaret Muise New Glasgow NS
28-Feb 25.00 1050 Jonathan Hunt Amherst NS

 

Date Prize Ticket # Name City/Town Prov
01-Jan 25 702 Darren Woods Hantsport NS
02-Jan 25 1704 Kathy Powell Halifax NS
03-Jan 25 1871 Cherylann Dempsey Berwick NS
04-Jan 100 860 Lillian Bray Maccan NS
05-Jan 25 632 Tim Collings Dartmouth NS
06-Jan 25 1753 Ed Cole Lantz NS
07-Jan 25 1869 Susan Wroe Bedford NS
08-Jan 25 533 H Tett Paradise NS
09-Jan 25 648 Beverly Ann Thompson Lwr Sackville NS
10-Jan 25 528 Gail Bugden Annapolis Royal NS
11-Jan 100 379 Marc Palmer Fort McMurray AB
12-Jan 25 801 Bessie Nelson Amherst NS
13-Jan 25 534 Neva Stewart Black Rock NS
14-Jan 25 58 Sandra Roy C’Town PE
15-Jan 25 165 Kay Wall Summerside PE
16-Jan 25 1493 Pat & Lorraine Romard Sydney NS
17-Jan 25 1868 Mab Cole-Smith Bridgewater NS
18-Jan 100 1679 Chris Arsenault Eastern Passage NS
19-Jan 25 712 Ed Burton Dartmouth NS
20-Jan 25 1032 Robert Carter Jr Pugwash NS
21-Jan 25 1443 Kevin Forrest Boularderie Est NS
22-Jan 25 160 Wayne Locke O’Leary PE
23-Jan 25 1278 Matthew Pardy Dartmouth NS
24-Jan 25 1202 Elaine Munroe Hantsport NS
25-Jan 100 1096 Glenn Wallis River Philip NS
26-Jan 25 2013 Karen Estabrooks Sackville NB
27-Jan 25 998 Sandy Johnson Amherst NS
28-Jan 25 201 Jessie Conway Westville NS
29-Jan 25 1412 Mac Kolac Sydney NS
30-Jan 25 704 Lana Patterson Hantsport NS
31-Jan 25 1503 Paul Frank Halifax NS